ANTALYA'nın Alanya ilçesinden Mersin'in Tarsus ilçesine gelen Türkan Yağmur Kulak'tan (13), 7 gündür haber alınamıyor.Alanya'da yaşayan Türkan Yağmur Kulak, Mersin'in Tarsus ilçesindeki halasına gezmeye geldi. Geçen hafta arkadaşlarıyla buluşmak için Tarsus Atatürk Parkı'na giden Kulak, eve dönmedi. Kızını tüm aramalara rağmen bulamayan Kadir Kulak, kayıp başvurusundan bulundu. Aile kızlarının bir an önce bulunmasını istiyor.
Yerel
Yayınlanma: 04 Haziran 2024 - 16:30
13 yaşındaki Yağmur, 7 gündür kayıp
Okan ÇALIŞKAN/TARSUS (Mersin), (DHA)- ANTALYA'nın Alanya ilçesinden Mersin'in Tarsus ilçesine gelen Türkan Yağmur Kulak'tan (13), 7 gündür haber alınamıyor
Yerel
04 Haziran 2024 - 16:30