Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Özel Gereksinimli Gençlere Eğitim Dayanışma ve Sosyal İşletme Kooperatifi Başkanı Figen Ersin ve gençlerle ile bir araya geldi.Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, kentte faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile temaslarını sürdürüyor. Bu kapsamda Başkan Ataç, Özel Gereksinimli Gençlere Eğitim Dayanışma ve Sosyal İşletme Kooperatifi Başkanı Figen Ersin, özel gereksinimli gençler ve dernek üyeleri ile bir araya geldi. Ziyarette Ersin, kooperatif faaliyetleri hakkında Başkan Ataç'a bilgi verdi.Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ataç, Ersin'e çalışmalarında başarılar diledi.
Genel
Yayınlanma: 11 Kasım 2023 - 14:59
Güncelleme: 11 Kasım 2023 - 15:05
Başkan Ataç Özel Gereksinimli Gençlerle buluştu
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Özel Gereksinimli Gençlere Eğitim Dayanışma ve Sosyal İşletme Kooperatifi Başkanı Figen Ersin ve gençlerle ile bir araya geldi.
Genel
11 Kasım 2023 - 14:59
Güncelleme: 11 Kasım 2023 - 15:05