EDİRNE'de dut toplamak için çıktığı ağaçtan düşerek ağır yaralanan Mümine Işık (70), hastanede hayatını kaybetti. Olay, 1 Haziran'da öğle saatlerinde Enes ilçesi Yeni Mahalle'de meydana geldi. Dut toplamak için bahçesindeki ağaca tırmanan Mümine Işık, dengesini kaybederek düştü. Ağır yaralanan Işık, ambulansla Keşan Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Yoğun bakıma alınan Işık, dün akşam saatlerinde hayatını kaybetti. Otopsi işlemleri tamamlanan Işık'ın cenazesi, bugün Enez'de toprağa verildi.
Asayiş
Yayınlanma: 03 Haziran 2024 - 16:48
Güncelleme: 03 Haziran 2024 - 16:48
Dut ağacından düşen kadın, kurtarılamadı
Ünsal YÜCEL/EDİRNE, (DHA)- EDİRNE'de dut toplamak için çıktığı ağaçtan düşerek ağır yaralanan Mümine Işık (70), hastanede hayatını kaybetti
Asayiş
03 Haziran 2024 - 16:48
Güncelleme: 03 Haziran 2024 - 16:48
İlginizi Çekebilir