Elazığ'da uyuşturucu madde ticareti yapan iki kişi, polis ekiplerinin düzenlediği operasyonla yakalandı.Elazığ Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından, uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti, kullanımı ve sevkiyatının engellenmesine yönelik çalışma gerçekleştirildi. Çalışmalarda, İstanbul'dan Elazığ'a uyuşturucu madde getirileceği bilgisine istinaden şüphe üzerine durdurulan E.O (47) ve H.S. (48) isimli şahısların yapılan üst ve araç aramasında 60,45 gram taş kokain maddesi, 5 adet sentetik ecza maddesi ele geçirildi. Uyuşturucu madde ticareti suçundan gözaltına alınan şahıslar, emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Asayiş
Yayınlanma: 11 Kasım 2023 - 08:56
Güncelleme: 11 Kasım 2023 - 09:05
Elazığ'da uyuşturucu taciri 2 kişi yakalandı
Elazığ'da uyuşturucu madde ticareti yapan iki kişi, polis ekiplerinin düzenlediği operasyonla yakalandı.
Asayiş
11 Kasım 2023 - 08:56
Güncelleme: 11 Kasım 2023 - 09:05
İlginizi Çekebilir