Kadın Güreş Milli Takımı sporcusu Evin Demirhan Yavuz, "Türk kadını olarak 6 kotanın 5'ini alarak olimpiyatlara güçlü ve çok sayıda sporcuyla katılıyoruz. Son viraja girdik diyebiliriz. Heyecanla olimpiyat oyunlarının başlamasını bekliyorum. Çünkü çok hazırlandık, çok istiyoruz. Olimpiyatlarda kadın güreşinde hiç altın madalyamız yok. Hedefimizi altın olarak belirledik. Büyük hedefler için büyük bedeller ödemek gerekiyor" dedi.Milli güreşçi Evin Demirhan Yavuz, özel bir firmanın olimpik ve paralimpik sporcular ile annelerini bir araya getirdiği 'Yıldız Anneler' programında basın mensuplarıyla buluştu. 28 yaşındaki milli sporcu, Demirören Haber Ajansı'na
Spor
Yayınlanma: 05 Haziran 2024 - 10:42
Güncelleme: 05 Haziran 2024 - 10:42
Milli güreşçi Evin Demirhan Yavuz'un hedefi kadın güreşine olimpiyatlarda altın madalya hediye etmek
Milli güreşçi Evin Demirhan Yavuz'un hedefi kadın güreşine olimpiyatlarda altın madalya hediye etmek"Benim en büyük kahramanım annem""Büyük hedefler için büyük bedeller ödemek gerekiyor""Güreşe başlarken ağabeyim ve babam tarafından engellenmeye çalışıldım"Metin ARSLANCAN - Ali DANAŞ / İSTANBUL, (DHA)- Kadın Güreş Milli Takımı sporcusu Evin Demirhan Yavuz, "Türk kadını olarak 6 kotanın 5'ini alarak olimpiyatlara güçlü ve çok sayıda sporcuyla katılıyoruz
Spor
05 Haziran 2024 - 10:42
Güncelleme: 05 Haziran 2024 - 10:42