- Milli tekvandocu Sude Yaren Uzunçavdar, "Benim yaşımda olup da tekvando tarihinde bu kadar başarı kazanmış bir sporcu yok. Avrupa Oyunları, dünya, İslam Oyunları, grand prix'lerin de bütün basamaklarına çıktım. Bu yüzden hedefim olimpiyat şampiyonluğu. En az üç olimpiyat göreceğimi düşünüyorum" dedi.Sude Yaren Uzunçavdar, geçtiğimiz ay Sırbistan'da düzenlenen son Avrupa Şampiyonası'nda 73 kiloda gümüş madalya kazanmayı başardı. İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü bünyesindeki 18 yaşındaki milli sporcu, Demirören Haber Ajansı'na
Spor
Yayınlanma: 06 Haziran 2024 - 10:36
Güncelleme: 06 Haziran 2024 - 10:37
Milli tekvandocu Sude Yaren Uzunçavdar: En az üç olimpiyat göreceğimi düşünüyorum
(ÖZEL) Milli tekvandocu Sude Yaren Uzunçavdar: En az üç olimpiyat göreceğimi düşünüyorum"Hedefim olimpiyat şampiyonluğu"Metin ARSLANCAN / İSTANBUL, (DHA) - Milli tekvandocu Sude Yaren Uzunçavdar, "Benim yaşımda olup da tekvando tarihinde bu kadar başarı kazanmış bir sporcu yok
Spor
06 Haziran 2024 - 10:36
Güncelleme: 06 Haziran 2024 - 10:37