DÜZCE'nin Cumayeri ilçesinde dünyaevine giren Muhammed Ensar Keleş (30) ve Dilek Keleş (28) çiftinin gelin arabası 'patpat' oldu. Gelin Dilek Keleş'in gelinlikle 'patpat' kullanması, trafikteki diğer sürücülerin ilgisini çekti.Cumayeri ilçesinde Muhammed Ensar Keleş ve Dilek Keleş çifti, pazar günü yapılan düğünle evlendi. Kentte 'patpat doktoru' olarak bilinen tamirci Necmi Keleş'in, amatör ligde futbolcu olan oğlu Muhammed Ensar Keleş, düğün öncesi babasına ait patpatı gelin arabası olarak süsledi. Çift, düğün konvoyuna 'patpat' olarak bilinen tarım aracı ile katıldı. Patpatın direksiyonuna gelinlikle Dilek Keleş geçti. Yoldan geçen diğer sürücüler, şaşkınlıklarını gizleyemedi. Bir süre patpat ile giden çift, daha sonra düğün salonunun uzak olması nedeniyle yollarına, otomobil ile devam etti.
Genel
Yayınlanma: 04 Haziran 2024 - 11:42
Güncelleme: 04 Haziran 2024 - 11:42
'Patpat' gelin arabası oldu
Mertcan KELEŞ/DÜZCE, (DHA)- DÜZCE'nin Cumayeri ilçesinde dünyaevine giren Muhammed Ensar Keleş (30) ve Dilek Keleş (28) çiftinin gelin arabası 'patpat' oldu
Genel
04 Haziran 2024 - 11:42
Güncelleme: 04 Haziran 2024 - 11:42
İlginizi Çekebilir