1'inci Lig Play-Off final maçında Sakaryaspor'un Bodrum FK'ya 3-1 mağlup olmasının ardından kentte büyük hüzün yaşandı.Sakaryaspor ile Bodrum FK arasında Adana'da oynanan ve Süper Lig'e yükselecek 3'üncü takımı belirleyecek maçta Sakaryaspor'un 3-1 mağlup olmasının ardından kentte büyük hüzün yaşandı. Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin Adapazarı Kent Meydanı'nda kurduğu dev ekranda maçı izleyen binlerce taraftar, evlerine üzüntüyle döndü.GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Dev ekranda maç izlenirken görüntüler Maç sonundan görüntülerHABER-KAMERA: Dinçer AKBİR/ADAPAZARI(Sakarya),
Spor
Yayınlanma: 30 Mayıs 2024 - 23:24
Sakarya'da Süper Lig'e çıkamama üzüntüsü
Dinçer AKBİR/ADAPAZARI(Sakarya), (DHA)- 1'inci Lig Play-Off final maçında Sakaryaspor'un Bodrum FK'ya 3-1 mağlup olmasının ardından kentte büyük hüzün yaşandı
Spor
30 Mayıs 2024 - 23:24